ماژول خرید آنلاین بانک ملت

لطفا شرح و مبلغ مورد نظر را براي پرداخت وارد نماييد

شرح:

مبلغ: (ريال)

تاریخ و زمان فارسی

 پنجشنبه, 27 تیر 1398

جهت اطلاع از نامهای تجاری آماده فروش( فقط نام کالای درخواستی مثلا :قند ، کاشی وغیره )  را به شماره های زیرپیامک زده بعد از 10 دقیقه کلیه نامهای تجاری آماده فروش به گوشی شما پیامک ارسال خواهد شد

موبایل :09123717913    پنل پیامک  : 10009123717913

جهت مشاوره وثبت علامت ونام تجاری با   09123717913تماس

ایمیل:sabt300@gmail.com

دانلود نمونه فرم های اداری و مکاتبات داخلی

دانلود نمونه و تیپ قرادادهای جدید 1394ب ـ دارا بودن سلامت جسمی در حد اجرای مأموریت محوله و دارا بودن سلامت روانی‌.

ج ـ مجوز مخصوص‌.

تبصره 2 ـ کلیه ضابطین دادگستری و مراجع نیروی انتظامی مکلفند در صورت ارجاع گزارش و یاتحویل متهم از سوی مسئولین مجاز رده ‌های مقاومت بسیج متهم را تحویل گرفته و گزارش بسیج را ضمیمه مدارک ارسالی به مراجع قضایی نمایند.

ماده 2 ـ منظور از جرایم مشهود موارد موضوع مادتین 23 و 23 مکرر قانون آیین دادرسی کیفری وسایر قوانین موضوعه می‌باشد.

ماده 3 ـ عدم اقدام به موقع ضابطین در شرایطی محرز است که ضابطین ذی ربط دیرتر به صحنه‌ برسند و یا در صورت حضور با جرم مورد نظر برخورد ننمایند.

ماده 4 ـ نیاز ضابطین ذی ربط قضایی در خصوص برخورد با جرایم مشهود به رده‌های مقاومت ‌بسیج که توسط فرماندهی این نیرو تعیین خواهد شد منعکس می‌گردد و رده‌های مزبور موظفند حتی ‌المقدور در حدی که به مأموریتهای نظامی لطمه وارد نشود و به صورت سازمان یافته همکاری ‌نمایند.

ماده 5 ـ هیأتهای رسیدگی به تخلفات اداری موظف هستند گزارشات ارسالی از سوی مسئولین ‌رده‌های ذی ربط نیروی مقاومت بسیج را تحویل گرفته و مورد رسیدگی قرار دهند.

ماده 6 ـ محدوده جغرافیایی و رده‌های نیروی مقاومت بسیج که اجازه اجرای ماه 24 قانون آیین‌ دادرسی کیفری (بازداشت به مدت حداکثر 24 ساعت‌) را دارند توسط فرماندهی این نیرو تعیین شده‌و به مراجع مربوطه اعلام می‌گردد.

ماده 7 ـ افرادی که مجوز دریافت می‌کنند باید به هنگام برخورد با متهمین در صورت مطالبه و یا احساس ضرورت مجوز خود را ارایه دهند.

ماده 8 ـ نیروی مقاومت بسیج موظف است پس از دستگیری و یا ضبط آلات جرم در اسرع وقت‌آنها را همراه با گزارش و مطابق صورت مجلس تنظیمی به مراجع قضایی یا انتظامی تحویل نماید.

ماده 9 ـ نیروی مقاومت بسیج موظف است هنگام عملیات تیمی مراتب را به اطلاع رده نیروی‌انتظامی ذی ربط برساند.

ماده 10 ـ برای رفع اختلافات و مشکلات احتمالی در اجرای این قانون و به منظور ایجاد هماهنگیهای لازم کمیسیونی متشکل از نماینده‌ های نیروی انتظامی و نیروی مقاومت بسیج به‌ ریاست نماینده قوه قضاییه تشکیل می‌گردد.

ماده 11 ـ آموزشهای عقیدتی و احکام امر به معروف و نهی از منکر و همچنین آموزشهای قضایی‌راجع به تشخیص جرایم و قوانین مربوطه و توجیهات اجرایی توسط معاونت آموزشی نیروی ‌مقاومت بسیج و معاونت عقیدتی سیاسی حوزه نمایندگی ولی فقیه در این نیرو، انجام و پس از قبولی در امتحانات مجوز مربوطه صادر می‌شود.

ماده 12 ـ در صورتی‌که متهمین به دستور و تذکر دارندگان مجوز در حین انجام وظیفه توجه نکرده ویا با توهین و ایراد ضرب و شتم و جرح علیه آنها برخورد کنند عمل آنها در حکم توهین و مقابله باضابطین دادگستری و مأمورین دولتی و انتظامی می‌باشد.

ماده 13 ـ در صورت برخورد و درگیری متهمین با پرسنل و افراد نیروی مقاومت بسیج مشمول این‌قانون‌، نیروی انتظامی موظف به حمایت و همکاری با نیروی مقاومت بسیج می‌باشد.

ماده 14 ـ رده‌های نیروی مقاومت بسیج و افراد دارنده مجوز در صورت اطلاع و برخورد با جرایم و تخلفات چنانچه قادر به انجام اقدامات قانونی لازم نباشند مراتب را به رده بالاتر در نیروی مقاومت ‌بسیج و نیروی انتظامی محل اطلاع می‌دهند.

ماده 15 ـ رسیدگی به تخلفات و جرایم افراد و رده‌های نیروی مقاومت بسیج در حین انجام ‌مأموریت حسب مورد برابر قوانین جاری در مراجع صالحه انجام می‌گیرد.

ماده 16 ـ ارایه خدمات مذکور در ماده 3 این قانون منوط به تأیید مراتب از سوی فرماندهی نواحی‌کشوری نیروی مقاومت بسیج است‌.

ماده 17 ـ به منظور اجرای ماده 4 این قانون مراجع قضایی مکلفند حتی ‌المقدور همکاری ومساعدتهای لازم را به عمل آورند.

تبصره 1 ـ دفاتر مذکور موظفند در صورت مراجعه افراد یا اعلام مشکل حقوقی و قضایی از سوی‌آنان خدمات مشاوره‌ای و راهنمایی و ایجاد صلح و سازش میان طرفین دعوا و سایر اقدامات لازم راجهت استیفای حقوق قانونی آنها به عمل آورند.

تبصره 2 ـ کارشناسان حقوقی دفاتر فوق ملزم به رعایت کلیه مقررات راجع به تکالیف و وظایف‌وکلای دادگستری می‌باشند.

ماده 18 ـ مسئولین مراجع ذی ربط ادارات‌، نهادها، کارخانجات‌، مساجد و مراکز آموزش کشورموظف به فراهم نمودن تسهیلات و امکانات لازم رده‌های مقاومت بسیج مربوط به خود می‌باشند.

ماده 19 ـ کلیه مزایای قانونی که به ضابطین و رده‌های مربوطه آنها تعلق می‌گیرد شامل مأمورین ورده‌های نیروی مقاومت بسیج موضوع این قانون نیز می‌شود.

ماده 20 ـ اجرای مقررات این قانون و آیین ‌نامه موجب سلب وظایف و مسئولیتهای قانونی نیروی‌انتظامی و سایر مراجع ذی ربط نخواهد بود.

ماده 21 ـ این آیین ‌نامه با 21 ماده و 4 تبصره در تاریخ 30/3/1372 به تصویب فرماندهی معظم کل ‌قوا رسیده و برای کلیه مراجع مذکور در ماده 5 قانون لازم ‌الاجرا می‌باشد.

نظرات (0)add
نوشتن نظر
كوچكتر | بزرگتر

busy

تماس با قسمت پشتیبانی وب سایت

شما می توانید جهت هرگونه سوال و سرچ نام تجاری با تلفن 09123717913 تماس وبه صورت رایگان مشاوره بگیرید.

دفتر مرکزی تهران . بلوار اشرفی اصفهانی- روبروی مسجد امام رضا (ع) ساختمان پزشکان 110 ط3 واحد 12  - تلفن:

44474914   +  44474915  +  09123717913

email: sabt300@gmail.com

تماس با ما