ماژول خرید آنلاین بانک ملت

لطفا شرح و مبلغ مورد نظر را براي پرداخت وارد نماييد

شرح:

مبلغ: (ريال)

تاریخ و زمان فارسی

 پنجشنبه, 21 فروردين 1399

جهت اطلاع از نامهای تجاری آماده فروش( فقط نام کالای درخواستی مثلا :قند ، کاشی وغیره )  را به شماره های زیرپیامک زده بعد از 10 دقیقه کلیه نامهای تجاری آماده فروش به گوشی شما پیامک ارسال خواهد شد

موبایل :09123717913    پنل پیامک  : 10009123717913

جهت مشاوره وثبت علامت ونام تجاری با   09123717913تماس

ایمیل:sabt300@gmail.com

دانلود نمونه فرم های اداری و مکاتبات داخلی

دانلود نمونه و تیپ قرادادهای جدید 1394

نيروهاي مسلحلایحه قانونی هزینه کفن و دفن پرسنل‌ نیروهای مسلح جمهوری اسلامی ایران‌ - مصوب 25/4/1359

ماده واحده ـ به وراث کلیه پرسنل نیروهای مسلح جمهوری اسلامی ایران شاغل یا بازنشسته اعم از کادر ثابت یا وظیفه که‌ حین انجام وظیفه فوت نمایند، مبلغی معادل دویست برابر ضریب واحد حقوقی جهت هزینه کفن و دفن پرداخت خواهدشد.

شورای انقلاب اسلامی ایران‌

 

قانون بیمه عمر و حوادث پرسنل نیروهای مسلح ‌، وزارت دفاع  و پشتیبانی نیروهای مسلح و سازمان ‌های  تابعه یا وابسته به آنها - مصوب 27/8/1335

ماده 1 ـ وزارتین دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح و کشور مکلفند از طریق تشکیل صندوقهای بیمه در نیروهای مسلح ‌مربوطه کلیه پرسنل نیروهای نظامی و انتظامی و سازمان‌های تابعه یا وابسته به آنها را ـ اعم از کادر ثابت ‌، وظیفه ‌، پیمانی و بسیجی ویژه را در قبال شهادت ‌، فوت‌ ، بیماری صعب‌العلاج ‌، نقص عضو و از کارافتادگی ـ اعم از آنکه در زمان صلح یا بحران ‌ها و عملیات داخلی و دفاع از مرزها یا سایر موارد در ارتباط با مأموریت ‌ها و وظایف سازمانی یا غیر از آن در تمام ‌ساعات شبانه روز اتفاق بیافتد، براساس مقررات این قانون و آیین نامه اجرایی آن بیمه کند.

 

فصل دوم ـ احضار برای دوره ضرورت‌

ماده 17 ـ در مواقع ضروری ممکن است بنا به مقتضیات یا پیشنهاد شورای عالی دفاع و فرمان فرماندهی کل نیروهای مسلح جمهوری‌اسلامی ایران (مقام رهبری‌) مشمولین وظیفه عمومی دوره ‌ضرورت بیش از دو سال به خدمت ادامه داده و یا قبل از خاتمه دوسال از خدمت مرخص شوند که در صورت اول به میزان دو برابرخدمت اضافی از ادوار خدمت آنان در دوره‌های احتیاط و ذخیره‌ کسر می‌شود.

 

فصل اول ـ کلیات‌ ( ماده 1 تا 16 )  
قانون خدمت وظیفه عمومی‌ - مصوب 29/7/1363 مجلس شورای اسلامی‌ و تایید 8/8/1363 شورای نگهبان‌ با اصلاحات و الحاقات بعدی‌

فصل اول ـ کلیات‌

ماده 1 ـ دفاع از استقلال و تمامیت ارضی و نظام جمهوری اسلامی ‌ایران و جان و مال و ناموس مردم وظیفه دینی و ملی هر فرد ایرانی ‌است و در اجرای این وظیفه کلیه اتباع ذکور دولت جمهوری اسلامی ایران مکلف به انجام خدمت وظیفه عمومی برابر مقررات این قانون ‌می‌باشند و هیچ فرد مشمول خدمت وظیفه عمومی را جز در موارد مصرحه در این قانون نمی‌توان از خدمت معاف کرد.

 
 

ماده واحده ـ به منظور جذب آموزش و سازماندهی دانش ‌آموزان مدارس کشور در ارتش بیست میلیونی و ایجاد روحیه ‌همیاری‌ ، مسیولیت ‌پذیری و آمادگی دفاع همه جانبه از انقلاب اسلامی و بسط فرهنگ و تفکر بسیجی ‌، واحدهای پویندگان و پیشگامان بسیج دانش ‌آموزی به ترتیب در مدارس راهنمایی و متوسطه پسرانه و دخترانه کشور توسط نیروی مقاومت بسیج‌ سپاه با هماهنگی و پشتیبانی وزارت آموزش‌ و پرورش تشکیل می‌گردد.

تبصره 1 ـ در مدارس ابتدایی بر حسب شرایط و آمادگی دانش‌آموزان واحدهای امیدان بسیج دانش‌آموزی با سازماندهی و علایم مناسب با شرایط سنی آنها تشکیل می‌گردد.

تبصره 2 ـ کلیه برنامه‌های امیدان‌، پویندگان و پیشگامان بسیج دانش ‌آموزی با حفظ درجات مصوب بسیج و تعیین سطوح‌ سه‌گانه در هر درجه مناسب با مقطع تحصیلی و در عضویت ‌های عادی و فعال و ویژه انجام می‌شود.

 

آیین ‌نامه اجرایی قانون حمایت قضایی از بسیج‌ - مصوب خرداد ماه 1372

ماده 1 ـ افرادی که دارای مجوز از نیروی مقاومت بسیج هستند در صورت برخورد با جرایم مشهودو عدم حضور ضابطین دیگر و یا عدم اقدام به موقع آنها و یا اعلام نیاز آنان به منظور جلوگیری از امحای آثار جرم و فرار متهم و تهیه و ارسال گزارش به مراجع قضایی اقدامات قانونی لازم را به عمل‌می‌آورند.

تبصره 1 ـ اعضای بسیج و سپاه شرکت‌کننده در این مأموریت بایستی دارای شرایط ذیل باشند:

الف ـ گذراندن دوره آموزشی لازم به تشخیص رده ذی ربط بسیج‌.

 
 

JPAGE_CURRENT_OF_TOTAL

تماس با قسمت پشتیبانی وب سایت

شما می توانید جهت هرگونه سوال و سرچ نام تجاری با تلفن 09123717913 تماس وبه صورت رایگان مشاوره بگیرید.

دفتر مرکزی تهران . بلوار اشرفی اصفهانی- روبروی مسجد امام رضا (ع) ساختمان پزشکان 110 ط3 واحد 12  - تلفن:

44474914   +  44474915  +  09123717913

email: sabt300@gmail.com

تماس با ما